Kontaktní kampaň, poděkování zúčastněným členům ZO 3012 1


IMG_2236Vážení přátelé,
v sobotu, 27.9.2014, pořádala naše organizace 3012 předvolební kontaktní kampaň. Ta probíhala od devíti hodin rána a sešli jsme se v Hrabůvce u Brodwaye vedle kašny. Podle předpovědi počasí mělo pršet, naštěstí se počasí udobřilo a bylo jenom zataženo. Jako předseda základní organizace 3012, chci poděkovat všem zúčastněným členům naší organizace, sympatizantů a velice rád jsem přivítal lídra naší kandidátní listiny, Karla Gavendu. Odvedli jsme perfektní práci a v autě mi zůstalo pouhých dvacet volebních přebalů a skládaček. Osobně si z kampaně odnáším poznatky z debat s občany, kteří většinou naší přítomnost, pozvání k volbám a předávání volebních programů s kandidátními listinami přijímali velmi kladně. Ze všech témat, které jsme s občany probírali, je nejzávažnější a nejčastěji opakované, bezpečnost. Mnoho lidí, hlavně starších, má dneska strach chodit sám některými ulicemi našeho obvodu a často to má souvislost s ubytovnami. Toto vše mi dalo za pravdu, že náš program je opravdu pro lidi s lidmi.

Dále bych vám rád oznámit, že dnes jsme sestrojili alegorický vozík pro propagaci našeho programu. Na bocích vozíků je náš lídr Karel Gavenda, s fotografiemi problémů našeho obvodu a mnohými hesly z našeho programu. Předek vozíku je označen logem KSČM. Na zadní straně je kreslený vtip. Tak šup, všichni do ulic a sledujte, kde náš vozík uvidíte. Kdo napíše do komentářů, kde náš vozík viděl a přidá k tomu nějaký pěkný vtip, bude zařazen do výběru deseti šťastných, kteří obdrží drobný dárek.

Na závěr, pevně věřím ve velmi dobrý volební výsledek a všechny vás zvu k volbám, abychom ho zajistili.

 

Sdílejte
 • Twitter
 • Facebook
 • email
 • LinkedIn

  Leave a comment

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Správně vyplňte. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  Jedno zamyšlení nad “Kontaktní kampaň, poděkování zúčastněným členům ZO 3012

  • Gavenda Karel

   V sobotu s námi vyšlo i sluníčko a na každém účastníkovi to bylo vidět! Nechyběla chuť k nabídce našeho programu a voliči se nám tolik nevyhýbali! Když je jiskra v oku
   tak přitahuje protipóly a to bylo nejpodstatnější! Některé diskuse byly srdečné a vzácně vřelé.